آی تی افزار: به معرفی بازی فیفا ۱۹ بسیار نزدیک شده ایم و فیفا بازها هر روز مشتاق تر از دیروز به دنبال اخبار منتشر شده درباره این نسخه از بازی جذاب فیفا می باشند. تاریخ انتشار رسمی این بازی در ۲۸ سپتامبر مطابق با ۶ مهرماه می باشد. اما در حال حاضر کمپانی EA یا همان الکترونیک آرتز برخی از ویژگی های فیفا ۱۹ را برای فیفابازها منتشر کرده است، با ما در رسانه فناوری آی تی افزار همراه باشید تا به بررسی این ویژگی ها بپردازیم.

اضافه شدن House Rules به فیفا ۱۹:

در بازی های دوستانه فیفا یا همان Kick Off تغییرات جالبی ایجاد شده است که به شما قدرت شخصی سازی بازی های دوستانه را می دهد. شما می توانید قوانینی جدید و خاص برای بازی های خود در نظر بگیرید که خود به جذابیت بازی با دوستان بسیار تأثیر خواهد گذاشت. یکی از این قوانین در فیفا ۱۹ Long Range نام دارد که اگر شما گلی را از داخل محوطه به ثمر برسانید ۱ گل و اگر از راه دور و خارج از محوطه گل زده شود ۲ گل حساب می کند! ( خوراک اونایی که کلاً دستشون روی مربع یا ایکس هست ).

یکی دیگر از قوانین جذاب فیفا ۱۹ حالت Survival است که در آن هر تیمی که گل بزند تیم دیگر یک بازیکن را از دست میدهد! از اسم آن نیز پیداست. در بازی های استریم انجام شده نیز مشاهده کردیم که با شما اگر با تیم دیگری بازی کنید و ۳ گل بزنی آن تیم ۳ بازیکن خود را از دست خواد داد و هر گل آن تیم نیز سبب خارج شدن یک بازیکن شما از بازی می شود.

حالت  No Rules فیفا ۱۹:

در این حالت بازی شامل هیچ قانونی نشده و خطا ، آفساید یا قوانین از این قبیل در آن وجود نخواهد داشت.

حالت First To فیفا ۱۹:

در این حالت شما شرایطی را به دلخواه خود انتخاب می کنید و بازیکنی که اول به این شرایط دست پیدا کند برنده بازی است بطور مثال زدن ۵ گل در بازی شرایط شما است و اگر بازیکنی حتی در ۳۰ دقیقه اول به شما ۵ گل بزند برنده آن بازی خواهد شد.

حالت Headers & Volleys در Fifa 19:

در این حالت صرفاً ضربات هد ( سَر ) یا والی گل حساب می شوند.

حالت Best Of Series در فیفا۱۹:

در این حالت هم می توانید تعداد برد بازی را معیار قرار دهید و تعیین کنید هر بازیکنی که N بار برنده شده باشد آن ست بازی یا جام را برده است.

حالت Home & Away در فیفا ۱۹:

در این حالت دقیقاً مشابه بازی رفت و برگشت شما نیز یک سری بازی داشته و قوانین آن پیرو بازی های رفت و برگشتی در دنیای واقعی است.

حالت Cup Finals در فیفا ۱۹:

در حالت هم شما می توانید یک کاپ ( جام ) مثل جام اروپا را بصورت دوستانه پیاده سازی کرده و با هیجان بالا با بازیکنان دیگر انجام دهید.

و اما در این سری از بازی فیفا آیکان ( ICON ) های جدیدی اضافه شده اند که شامل رائول گونزالس ،استیون جرارد ،فرانک لمپارد ،یوهان کرایف ،کلودیو ماکلله ،روبرتو باجو ،فابیو کاناوارو ،ریوالدو ،اوزه‌بیو ،کلارنس سیدورف می باشد.

| دانلود فیفا ۱۹ برای کامپیوتر ( بزودی در همین مطلب )

| دانلود فیفا ۱۹ برای اندروید ( بزودی در همین مطلب )

| دانلود فیفا ۱۹ برای iOS ( بزودی در همین مطلب )