آموزش رفع پیغام Price Not Available در گوگل وب استور ، گوگل وب استور یک خانه برای افزونه ها و برنامه های گوگل کروم است . این یک فروشگاه نسبتا بزرگ است، اما اغلب برنامه ها و افزونه های تکراری / تقلبی را پیدا خواهید کرد . به علاوه بعضی از این افزونه ها و برنامه ها هک شده یا باعث تبلیغات مزاحم در مرورگر میشوند ، اینها حقیقت هایی هستند که خریدار باید از آنها اطلاع داشته باشد .در صورت عادی شما رویه گزینه ‘Add to Chrome’  کلیک میکنید تا افزونه دانلود شود ، اما بعضی از مواقع با مشکل نمایش پیغام ‘Price Not Available’  برمیخورید که به شما اجازه نمیدهد افزونه را دانلود کنید .

آموزش رفع پیغام Price Not Available در گوگل وب استور

آموزش رفع پیغام Price Not Available در گوگل وب استور
آموزش رفع پیغام Price Not Available در گوگل وب استور

 

تنها دلیل وجود دارد که به شما گزینه Price not available  نمایش داده میشود .این دلیل میتواند به علت محدودیت های منطقه یا تحریم این نوع افزونه خاص از طرف ارائه دهنده آن باشد و مایل نباشد کشور خاصی ، افزونه را نصب کنند .

برای رفع این مشکل کافیست یکی از سرویس های Vpn را روی کامپیوتر خودتان روشن کنید تا آیپی شما تغییر کنید ، به این ترتیب میتوانید افزونه را دانلود کنید .

 

محدویت ها

روشی که به شما معرفی کردیم ، کمک میکند ، تحریم های منطقه ای و کشوری را دور بزنید . اگر افزونه برای کار کردین نیز به ایپی منطقه خاص نیاز دارد شما باید یک Vpn مناسب تهیه کنید که البته امنیت اطلاعات شما را نیز گارانتی بکند . پس در نهایت با یک Vpn ساده میتوانید دکمه Price not available  را به دکمه install تغییر دهید .

نکته :  اطمینان حاصل کنید که در کشور شما افزونه کار خواهد کرد . افزونه ها  به طور معمول رایگان هستند، و تعداد کمی که پرداخت درونی دارندنیز با  یک نسخه آزمایشی ارائه میشوند ، بنابراین برای آزمودن میتوانید از نسخه آزمایشی آن استفاده کنید .