آی تی افزار: در مطلب پیشین نیز ( آموزش حذف کردن یا پاک کردن تاریخچه جستجوهای گوگل در کامپیوتر ) را برای شما عزیزان قرار دادیم. حال وقت آن رسیده است که  نحوه انجام این فرآیند را در موبایل بررسی کنیم. با رسانه فناوری آی تی افزار همراه باشید.

آموزش حذف کردن تاریخچه جستجوهای گوگل در موبایل:

در ابتدا یک کلمه را در گوگل جستجو کنید. بطور مثال ما کلمه Secret را جستجو کرده ایم. سپس مطابق تصویر زیر ر روی ۳ خط افقی بر روی هم که آیکون گزینه Settings است کلیک نمایید. ( مطابق تصویر زیر )

پس از کلیک بر روی آن گزینه منویی کشویی از سمت چپ صفحه باز خواهد شد که در آن گزینه Your Data in Search وجود دارد و در تصویر زیر با فلش نشان داده شده است. بر روی آن کلیک نمایید تا به صفحه دیگر منتقل شوید.

سپس با صفحه ای مشابه تصویر زیر مواجه خواهید شد که باید به پایین صفحه بروید تا به بخش search activity خود برسید. در آخر این بخش ۲ دکمه وجود دارند.

Delete Last hour: این گزینه برای حذف تاریخچه جستجوهای ۱ ساعت پیش تا آن لحظه است

Dellet all Search activity: این گزینه برای حذف تمامی تاریخچه جستجوهای گوگل شما می باشد

بر روی هر کدام که به نظرتان به کار شما می آید کلیک کنید تا برای شما انجام شود. در زیر تصویری از این گزینه ها قرار داده شده است:

به همین سادگی تاریخچه جستجوهای انجام شده توسط شما در موبایلتان پاک خواهد شد. سؤالات، مشکلات یا پیشنهادات خود را در پایین همین صفحه در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.