windows81-itafzar.net_1

آموزش حذف نرم افزارها از رجیستری ویندوز + معرفی نرم افزار

آی تی افزار: شاید شما هم گاهی اوقات به این مشکل برخورده باشید که پس از حذف یک نرم افزار رجیستری های اون اذیتتون بکنه ؟ بطور  وقتی دانلود منیجر رو نصب کردید و از شما درخواست خرید نام کاربری میکنه این مورد بیش از بیش آزاد دهنده خواهد بود.

روش اول زمانی به درد میخورد که شما نرم افزار را هنوز از سیستمتان پاک نکرده اید ، در این حالت قبل از حذف نرم افزار ابتدا یک نرم افزار آنیستالر به کامپیوترتان نصب نمایید وبه کمک آن نرم افزار مورد نظر را پاک نمایید.

نرم افزار های آنیستالر حذف نرم افزار ها را بطور کامل انجام می دهند و تمامی رجیستری های نرم افزار را از کامپیوتر شما حذف می نماید ، حتی این نرم افزار های آنیستالر تمامی جانگ فایل های نرم افزار های حذف شده را هم نابود مینماید ، این مورد از کاهش سرعت کامپیوتر شما هم جلوگیری می نماید.

دانلود نرم افزار Your Uninstaller Pro 7.5

یکی از این نرم افزار های آنیستالر Your Uninstaller Pro 7.5 نام دارد ، میشه گفت این نرم افزار یکی از بهترین نرم افزار های آنیستالر می باشد. می تونید این نرم افزار رو از لینک زیر دانلود نمایید.

دانلود نرم افزار با لینک مستقیم

روش دیگر هم استفاده از قسمت رجیستری ویندوز است ، شما با رفتن به قسمت RUN ویندوز است (این قسمت رو براحتی با زدن دو دکمه ویندوز و R بخش ران رو باز کنید.)، پس از اینکه پنجره ران باز شد در قسمت خالی کلمه regedit رو تایپ کنید ، پنجره ای برای شما باز خواهد شد که در سمت راست صفحه همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید ، رجیستری های ویندوز نشان داده شده است .

Capture5-www.iTaFzar.Net

برای حذف رجیستری نرم افزار ها کافی است هر یک از مواردی که در سمت چپ نشان داده شده است تک تک باز شده و نرم افزار software  جستجوشود ، پس از آن می توانید نرم افزاری که میخواهید رو حذف نمایید.

مفید بود؟ 🙂