آی تی افزار: پیش از این نیز آموزش خروج از انواع تلگرام های غیررسمی در پلتفرم های متفاوت را برای شما عزیزان در سایت قرارداده بودیم اما بسیاری با نسخه دسکتاپ مشکل داشتند که سبب شد در رسانه فناوری آی تی افزار به این موضوع نیز بپردازیم. با ما همراه باشید.

فراموش نکنید که حذف اکانت تلگرام با خروج از تلگرام ۲ مسئله متفاوت است. در حدف اکانت شما بصورت کامل حساب کاربری تلگرام خود را تمامی کش و اطلاعات و … پاک کرده و راه برگشتی برای آن وجود نخواهد داشت. اما در خروج از تلگرام شما صرفاً از آن اپلیکیشن خارج شده اید و هرگاه با هر دستگاه دیگری ورودی داشته باشید اطلاعات شما کاملاً پایدار می باشد.

آموزش خروج از تلگرام دسکتاپ یا کامپیوتر:

در ابتدا باید تلگرام دسکتاپ یا همان تلگرام کامپیوتر خود را باز نمایید. طبیعتاً با صفحه ای مشابه عکس زیر مواجه خواهید شد که در سمت چپ بالا یک آیکون برای نمایش منوهای تلگرام دارد. مطابق تصویر زیر عمل کرده و بر روی آن کلیک نمایید:

پس از کلیک بر روی آیکون یک منو بازشو از سمت چپ صفحه باز خواهد شد که در آن گزینه Settings وجود دارد. بر روی این گزینه کلیک نمایید تا تنظیمات حساب کاربری تلگرام شما نمایش داده شود. ( مطابق تصویر زیر ):

پس از کلیک بر روی گزینه Settings می توانید تنظیمات حساب خود را مشاهده نمایید. در بالای این تنظیمات سمت راست صفحه مطابق تصویر زیر یک ( ۳ نقطه ) یا DropDown Menu وجود دارد که در زیر با فلش نمایش داده شده است بر روی آن کلیک نمایید و قادر به مشاهده گزینه Logout می باشید. پس از کلیک بر روی Logout ممکن از شما جهت اطمینان به انجام این کار یک سؤال بپرسد که باید گزینه Yes را بزنید.

و تمام…! به همین سادگی قادر به خروج از اکانت تلگرام کامپیوتر خود می باشید. اما اگر به دنبال حذف اکانت تلگرام کامپیوتر خود می باشید بصورت کامل کافی است وارد لینک زیر شوید تا آموزش آن را بصورت تصویری مشاهده نمایید:

هرگونه سؤال، مشکل و پیشنهادات خود را در پایین همین صفحه و بخش نظرات با ما درمیان بگذارید.