آی تی افزار: هنوز دلیل کند بودن بیش از حد ویندوز اکسپلورر را بعد از این همه سال آپدیت نمی دانیم! اما چیزی که می دانیم این است که با نرم افزار Everything شما خیلی سریع تر و بهتر قادر به پیدا کردن فایل مدنظرتان در کامپیوتر با لپ تاپ خود هستید. پس همراه رسانه فناوری آی تی افزار باشید …

ما تا به امروز با cmd خود ویندوز را برای جستجو استفاده می کردیم و باید اعتراف کنیم پس از برخورد با این نرم افزار نه تنها فهمیدیم که بسیار سریعتر است بلکه بسیار راحت تر نیز می باشد، پس از ایندکس همه چیز در درایوهای شما که زیاد هم طول نخواهد کشید شما خیلی ساده می توانید نتایج جستجوهای خود را اکثراً در فقط یک کلیک و یک لحظه دریافت کنید حتی با اطلاعاتی تا ۴ ترابایت حجم… عالی نیست؟ خب در این مرحله یعنی مرحله اول باید نرم افزار Everything را دانلود نمایید:

| دانلود نرم افزار Everything برای ویندوز ۶۴ بیت ( لینک مستقیم )

| دانلود نرم افزار پرتابل Everything برای ویندوز ۶۴ بیت ( لینک مستقیم )

| دانلود نسخه پرتابل ۳۲ بیت نرم افزار Everything ( لینک مستقیم )

خب پس از دانلود نرم افزار و نصب آن با ۲ کلیک ساده و یا اجرای نرم افزار پرتابل ( بدون نیاز به نصب ) قادر به استفاده از آن می باشید که آموزش خاصی نیز ندارد فقط کافی است نرم افزار را باز کنید و در جای خالی بالای صفحه عبارت مدنظرتان برای جستجو را بنویسید، سپس تمامی نتایج هماهنگ با آن عبارت برای شما از بین فایل های ویندوزتان نمایش داده خواهد شد.

ما همچنان نمی دانیم چرا اینقدر سرعت این نرم افزار از اکسپلورر بالاتر است شاید بخاطر کش شدن اطلاعات درایوهای شما پیش از سرچ ها در این نرم افزار است اما در کل از Cortana هم پرسیدیم و جوابی برای گفتن نداشت 🙂

به هر حال این نرم افزار برای جستجو در ویندوز بسیار کاربردی، سریع و راحت است. نظر شما راجع به آن چیست؟ نظرات و انتقادات خود را در زیر همین مطلب و بخش نظرات با ما درمیان بگذارید.