آی تی افزار: پیش از این نیز درباره iOS 12 و معرفی آن در کنفرانس توسعه دهندگان اپل ۲۰۱۸ در رسانه فناوری آی تی افزار توضیحاتی به شما عزیزان ارائه داده ایم. یکی از امکانات بسیار جذابی که در ای او اس ۱۲ قادر به استفاده از آن می باشیم تماس ویدیویی گروهی در فیس تایم تا ۳۲ نفر به صورت همزمان می باشد! با استفاده از این اپلیکیشن پیش فرض سیستم عامل iOS حال شما کل خانواده را می توانید یکجا جمع کنیدو به صحبت با یکدیگر بپردازید. همچنین در نسخه جدید فیس تایم شما قابلیت استفاده از فیلترهای متفاوت و انیموجی را هم دارید.

در صورتی که شما از iMessage استفاده می کنید، می توانید از چت های گروهی مستقیم تماس ویدیویی گروهی در فیس تایم را هم با اعضای آن گروه انجام دهید و هر شخصی که تمایل به ورود داشته باشد قادر به وارد شدن به تماس گروهی و در غیر این صورت می تواند وارد نشود و تماس بین تمامی اعضا نباشد.

خب در آخر به نظر امکانات جذابی هستند که البته در نظر داشته باشید برخی از آن ها صرفاً برای آیفون X می باشند ( مثل ANIMOJI ) اما در کل تماس ویدیویی گروهی برای تجارت ها و دوستان، در فیس تایم یک قدم بزرگ حساب می شود. نظر شما راجع به این امکانات در آپدیت جدید سیستم عامل iOS چیست؟ نظرتان را با ما در پایین همین صفحه در میان بگذارید …