آی تی افزار : همراه اول هم‌زمان با ماه مبارک رمضان، جشنواره عکس سفره ایرانی را با موضوع ارسال عکس از سفره‌های افطار، برگزار می‌کند.

جشنواره عکس سفره ایرانی، با هدف ترویج و ارج نهادن به آداب ایرانی- اسلامی در حوزه غذا در بخش تهیه و سفره آرایی به شیوه‌های بومی و ایرانی، با موضوع ارسال عکس از سفره افطار برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، شرکت کنندگان می‌توانند تصاویر خود را از سفره‌هایی که هم محتوا و هم سفره آرایی آن ایرانی است، جهت شرکت در جشنواره، در سایت همراه اول آپلود کنند.

به‌علاوه هریک از شرکت کنندگان قادر هستند در زمان ارسال عکس‌ها، اعلام کنند که آیا تمایل به شرکت در بخش حضوری جشنواره را نیز دارند یا خیر. مرحله حضوری با حضور حداکثر سه نفر از شرکت کنندگان برگزیده این بخش در یک برنامه تلویزیونی (در فصل پاییز)، با طبخ غذاهای ایرانی و سفره آرایی ایرانی برگزار می‌شود و در نهایت داوران به غذاها و سفره آرایی امتیاز می‌دهند. لذا شرکت کنندگان در بخش حضوری باید توانایی آشپزی و سفره آرایی ایرانی را داشته باشند و حداقل یکی از تصاویر سفره‌های ارسالی آنها متعلق به سفره خودشان باشد.

شرکت کنندگانی که صفحات رسمی همراه اول در «اینستاگرام» و «لنزور» را دنبال کنند و تصاویر ارسالی خود به مسابقه را به همراه لینک مربوطه، جهت دعوت سایر علاقه‌مندان به لایک کردن آن‌ها در شبکه‌های مذکور منتشر کنند، امتیاز ویژه‌ای در ارزیابی‌ها خواهند داشت.

مشترکین همراه اول می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط، ویژگی‌ها و جوایز این جشنواره، به پرتال این اپراتور مراجعه کنند.