اپلیکیشن خلاقانه در زمینه آواز خواندن و حتی داب اسمش برای کاربران اندروید و iOS که بیش از پانصد میلیون کاربر تا به امروز به خود جذب کرده است. در این مقاله از رسانه فناوری آی تی افزار نحوه بروزرسانی و یا آپدیت این اپلیکیشن را به شما آموزش خواهیم داد. شما همچنین از همین روش جهت دانلود مستقیم Tik Tok می توانید استفاده نمایید.

در ابتدا برای آپدیت یا نصب اپلیکیشن تیک تُک باید گوگل پلی استور خود را باز نمایید که در تصویر زیر آیکون آن به شما نمایش داده شده است:

برای آیفون و iOS: توجه داشته باشید که همین مراحل را در اپ استور / app Store نیز می توانید انجام دهید فقط بجای گوگل پلی در اپ استور این مراحل را انجام دهید.

Google Play Store

در گوگل پلی یا اپ استور یک کادر برای جستجو با عنوان Search وجود دارد که با نوشتن عنوان Tik Tok یا Musical.ly در آن و زدن دکمه جستجو به نتایج مرتبط دست پیدا کنید.

جستجو tik tok

پس از جستجو می توانید آیکون رسمی اپلیکیشن تیک تک را مشاهده نمایید، بر روی آن کلیک کنید تا وارد صفحه این اپلیکیشن شوید.

برنامه tiktok

هانطور که مشخص است گزینه ای یا دکمه ای با عنوان Update وجود دارد که باید بر روی آن کلیک نمایید تا آپدیت شما شروع شود. همین فرآیند با عنوان Update در صورت بروزرسانی و Get در صورتی که هنوز اپلیکیشن رو ندارید وجود خواهد داشت که در هر دو مارکت گوگل پلی استور و اپ استور وجود دارد.

گزینه Update

و تمام…! به همین سادگی اپلیکیشن Tik Tok شما آپدیت یا نصب شده است و می توانید با کلیک بر روی دکمه Open آن را باز و استفاده نمایید.

سؤالات، مشکلات و پیشنهادات خود را با ما و دیگر کاربران در پایین همین صفحه درمیان بگذارید.

گزینه ی Open