برنامه ای همه کاره برای گوشی اندرویدی شما

در میان برنامه‌های اندرویدی کمتر شاهد برنامه‌ای هستیم که قابلیت‌های چندین برنامه را در خود گنجانده باشد. SwissArmyKnife نام برنامه‌ای است که سنت شکنی کرده و قابلیت‌های ۱۰ برنامه را یک‌جا در اختیار شما قرار می‌دهد که به شرح بخش‌های متفاوت آن می‌پردازیم.


FlashLight: همه ما در اماکن کم نور و تاریک به یک چراغ قوه نیازمندیم، با استفاده از این بخش برنامه می‌توانید فلش گوشی خود را روشن نگه داشته و از آن بعنوان یک چراغ قوه همراه استقاده کنید!
Unit Converter: حتما برای شما نیز پیش‌آمده که هنگام تبدیل واحدها به یک‌دیگر به مشکل خورده و نمی‌توانید واحدها را به درستی به یک‌دیگر تبدیل کنید، این بخش از برنامه این کار را برای شما انجام خواهد داد بخصوص اگر بدانید که علاوه بر واحدهای پرکاربرد همچون وزن و طول از دیگر واحدها نظیر سرعت، درجه حرارت و.. نیز پشتیبانی می‌کند.

a7


Timer: در این بخش شما می‌توانید ۴ تایمر را فعال کرده بدین صورت که میزان ساعت، دقیقه و ثانیه را مشخص و پس از زدن استارت، برنامه شمارش معکوس را آغاز می‌کند.
StopWatch: اگر به یک کرنومتر ساده نیازمندید نگران نباشید، این بخش از برنامه کار را برای شما راحت کرده و یک کرنومتر را در اختیارتان خواهد گذاشت.

برنامه ای همه کاره برای گوشی اندرویدی شما


Compass: اگر هنگام سفر راه خود را گم کرده‌اید و یا در هنگام تشخیص قبله به مشکل برخورده‌اید این قسمت برای شما ساخته شده است! بوسیله این بخش یک قطب‌نمای زیبا همیشه و همه‌جا در اختیارتان خواهد بود.

a2

 

 


Bubble Level: از میزان انحراف یک سطح بی خبرید؟! آیا می خواهید بدانید که یک سطح از دیوار خانهتان تراز است یا خیر؟! این بخش از برنامه میزان صاف و تراز بودن هر سطحی را به شما نشان خواهد داد.

برنامه ای همه کاره برای گوشی اندرویدی شما


Calculator: توسط این بخش یک ماشین حساب حرفه‌ای در اختیارتان قرار خواهد گرفت!

a6


Magnifying Glass: اگر با نوشته‌های ریز با فونت کوچک سروکار دارید این بخش به کارتان خواهد آمد! زیرا می‌توانید یک ذره‌بین قوی را در گوشی خود داشته باشید که با حداقل افت کیفیت، تصویر را برایتان بزرگ می‌کند!
Mirror: توسط این بخش دیگر نیازی به همراه داشتن آینه جیبی نخواهید داشت! این قسمت با فعال کردن دوربین جلوی گوشی نقش یک آینه را برایتان بازی می‌کند. حتی می‌توانید جهت شفاف شدن تصویر میزان نور را تعیین کنید.
Ruler: در آخرین بخش این برنامه نیز یک خط‌کش دقیق در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

برنامه ای همه کاره برای گوشی اندرویدی شما


QR SwissArmyKnife
دانلود نسخه اندرویدی از کافه بازار