آی تی افزار: به تجربه دیده ایم اکثر کاربران ایرانی که از لینکدین استفاده می کنند متخصص و افرادی هستند که با شبکه های اجتماعی آشنایی کامل دارند با این حال در این مطلب قصد آموزش بازیابی رمز عبور لینکدین را برای آن هایی که هنوز آنقدر با این شبکه خو نگرفته اند را داریم. همراه رسانه فناوری آی تی افزار باشید.

https://www.linkedin.com

  • مشابه تصویر زیر بر روی گزینه Forgot Password کلیک نمایید:

پس از کلیک بر روی این گزینه به صفحه ای ارجاع داده خواهید شد که در آن از شما “ایمیل” یا ” شماره تماس” حساب کاربریتان را می خواهد که مشابه تصویر زیر باید آن را وارد نمایید و دکمه Submit را بزنید:

پس از انجام مرحله پیشین شما به صفحه ای مشابه تصویر زیر خواهید رفت که در آن به شما از ارسال ایمیلی برای تأیید از سمت اطلاع می دهد. ایمیل خود را باز نمایید و وارد ایمیل آخری که از سمت لینکدین برای شما ارسال شده است شوید. در صورتی که شماره تماس خود را وارد کرده اید باید یک پین کد از سمت لینکدین دریافت نموده و آن را در صفحه فعلی وارد کنید. اما در حالتی که ایمیل خود را وارد کرده اید پس از ارجاع به صفحه مشابه تصویر زیر لطفاً ۲ دقیقه صبر کنید و ایمیل خود را بررسی نمایید در صورتی که ایمیلی برای شما ارسال نشده بود بر روی گزینه Resend Link کلیک نمایید.

پس از دریافت ایمیل از سمت لینکدین وارد آن شده و بر روی لینک داخل ایمیل مشابه تصویر زیر کلیک نمایید یا آدرس لینک را با کلیک بر روی گزینه Here کپی کرده و بر روی یک تب یا پنجره جدید در مرورگر خود باز نمایید.

با انجام این کار صفحه ای مشابه تصویر زیر برای شما باز خواهد شد که باید پسورد جدیدی در آن وارد کرده تا پسورد شما کامل عوض شود. اطمینان حاصل نمایید که پسورد جدید قدرتمند و ایمن است و برای امنیت بیشتر ما به شما پیشنهاد می کنیم که گزینه

  • Require all devices to sign in with new password

را هم تیک بزنید تا تمامی دیوایس هایی که بر روی آن لینکدین شما وارد شده است نیاز به پسورد جدید داشته باشند.

پس از انجام این کار بر روی گزینه  Submit کلیک نمایید.

و تمام…! پسورد شما به صورت کامل تغییر کرده است. امیدواریم این مطلب و آموزش تصویری از رسانه فناوری آی تی افزار برای شما مفیده بوده باشد. نظرات، مشکلات و پیشنهادات خود را با ما در زیر همین مطلب در میان بگذارید.