ایموجی های جدید در راه است.
شرکت Unicod consortium اعلام کرد که که حدود پنجاه و نه ایموجی جدید طراحی ، و راهی بازار خواهد کرد.
اگر از گوشی های هوشنمد استفاده می کنید و یا کربر فضای مجازی هستید ، به طور حتم با ایموجی ها سر و کار داشته اید. ایموجی ها شکلک های تصویری هستند که کاربران با قرار دادن آن ها منظور خود و یا حالت روحی ، جسمی و به طور کلی وضعیت خود را به مخاطب خود می رسانند. ایموجی ها در درک وضعیت طرف مقابل تاثیر چشم گیری دارند.

ایموجی های جدید در راه است
ایموجی های بسیاری توسط شرکت Unicode consortium طراحی و راهی بازار شده است اما این شرکت در تازه ترین کنفرانس خود اعلام کرده است که تعدادی ایموجی جدید را وارد بازار خواهد کرد. از جمله ی این ایموجی ها می توان به ویلچر ، سگ راهنمای نابینایان ، فلافل (غذای لبنانی) ، زوج با نژاد های مختلف ، قطره ی خون ( نماد پریود در زنان) ، لباس مایوی زنانه ، حجاب ،  خواهند بود.
شرکت اپل در کنفرانسی نسبت به این موضوع واکنش نشان داده است و اعلام کرده است که این ایموجی های جدید ، از نظر فرهنگی بسیار کاربردی هستند و توسط این شرکت به طور کامل حمایت خواهند شد. تاکید شرککت اپل به طور خاص بر روی ایموجی قطره ی خون بوده ( پریود ) بوده است. وی اعلام کرد که فرهنگ سازی صحیح از جمله اهداف اصلی شرکت اپل است.
شرکت Unicode consortium  اعلام کرد که از ایموجی های خود تا پایان سال ۲۰۱۹ میلادی رونمایی خواهد کرد و منتظر واکنش های طرفداران و دنبال کنندگان فضای مجازی نسبت به این موضوع خواهد بود.