افزونه ای برای غیر فعال کردن بارگزاری عکس در صفحات اینترنتی

غیرفعال کردن نمایش عکس ها

همانطور که می دانید یکی از بهترین اقلام برای تولید محتوا در اینترنت عکس است. این عکس ها با حجم های کم یا زیاد گویای بسیاری از جملاتند. اما این عکس ها گاهی برای لود شدن دو مشکل می آفرینند: یکی اینکه حجم دانلود اینترنتی شما را افزایش می دهند از طرف دیگر موجب کند شدن سرعت سایت می شوند.

اگر از جمله افرادی هستید که این دو مورد مذکور برایتان اهمیت دارد پیشنهاد میکنیم این مطلب سایت آی تی افزار، را مطالعه نمایید و با افزودن افزونه Image Block بر روی مرورگر فایرفکس خود از لود شدن عکس ها خود داری کنید و بیشتر با محتوای سایت ها کلنجار روید .

با افزودن افزونه Image Block تمامی عکس های سایت ها غیر فعال شده و از هر صفحه فقط متن ها برای بارگزاری خواهد شد که این کار باعث افزایش سرعت لود سایت می شود .

برای استفاده از این افزونه نیازی به آموزش خاصی نیست. پس از نصب افزونه ، آیکن آن در قسمت راست مرورگر قابل رویت می شود که اگر مانند تصویر زیر باشد ، افزونه غیر فعال هست و عکس ها نمایش داده می شوند.

جلوگیری از نامیش عکس

اما اگر قصد فعال کردن این افزونه را دارید تا عکس ها نمایش داده نشوند،کافیست روی آیکن افزونه کلیک نمایید تا فعال شود

جلوگیری از باز شدن عکس در اینترنت

پس از آن هر سایتی که باز می کنید فقط دارای نوشته هاست. اگر گاهی خواستید این افزونه را غیر فعال کنید کافیست دوباره روی آیکن کلیک نمایید تا افزونه غیرفعال شود

برای افزودن Image Block ازموزیلا اینجا کلیک کنید.