در این مطلب از رسانه فناوری آی تی افزار روش افزایش پروفایل ویزیت یا Profile visits را تا روزی ۱٫۵۰۰ پیج یونیک آموزش خواهیم داد که روش سال ۲۰۲۰ و جدید می باشد، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

در ابتدا…

پروفایل ویزیت یا Profile Visits چیست؟

پروفایل ویزیت ها به تعداد پیج هایی گفته می شود که در ۷ روز اخیر از پیج شما دیدن کرده اند، این عدد صرفاً شامل بازدیدهای یونیک و پیج های متفاوت می باشد. بطور مثال اگر شما در یک پیج بزرگ چند میلیون فالووری تبلیغات کنید می بینید که فردای آن روز N عدد بازدید پروفایل شما یا همان Profile Visits شما افزایش پیدا کرده است.

آموزش افزایش Profile Visits پیج اینستاگرام بصورت واقعی:

با توجه به بسته شدن API بسیاری از اپلیکیشن ها و ربات های اینستاگرام از سمت کمپانی فیس بوک دیگر به سادگی قدیم با این ابزارها نمیتوانیم مخاطبین و فالوور پیج خود را افزایش دهیم، البته جدیداً روشی نوین معرفی شده است که همه چیز را تغییر داده است. یک ربات جدید با روشی جدید که برای سال ۲۰۲۰ میلادی می باشد و در جهان بسیار معروف شده است.

روش ۲۰۲۰ افزایش مخاطب اینستاگرام / Profile Visits چیست؟

در این روش شما از یک ربات اینستاگرام استفاده می کنید که روزانه قادر به مشاهده بیش از ۲۰۰٫۰۰۰ استوری در پیج دیگران می باشد! بله… ۲۰۰٫۰۰۰ استوری پیج های دیگران را مشاهده می کند که طبیعتاً بسیاری از آن ها با پیج شما در لیست مشاهده کنندگان استوری خود روبرو خواهند شد و از کنجکاوی وارد پیج شما می شوند، این اشخاص در مرحله اول برای پیج شما Profile Visits یا همان نمایش پروفایل ایجاد می کنند اما نکته و قسمت دومی هم وجود دارد.

قسمت دوم فعالیت این ربات برمیگردد به شرکت در نظرسنجی های استوری که در اپلیکیشن با نام ” Ask me a Question ” یاد می شود. مطمئناً اگر از کاربران اینستاگرام باشید با این گزینه در استوری آشنا هستید. با استفاده از این ربات پیج شما با متن های دلخواه شما در بیش از ۵٫۰۰۰ نظرسنجی در روز شرکت کرده که شما را در بالاترین جایگاه لیست کاربران آن شخص قرار میدهد که بسیار جذب عالی دارد.

با این روش شما می توانید روزانه ۱٫۵۰۰ پروفایل ویزیت و هفتگی ۹٫۵۰۰ Profile visits کاملاً واقعی، ایرانی، فعال و حتی آنلاین جذب کنید. در نظر داشته باشید که این روش علاوه بر جذب مخاطب و Profile Visits به شما فالوور واقعی ( روزی حداقل ۵۰ الی ۹۰۰ فالوور ) و لایک و دیگر سیگنال های اینستاگرام هم خواهد داد.

چگونه شروع کنیم؟

این ربات نسخه های متفاوت بین المللی زیادی دارد اما همه آنها از کارت های بانکی بین المللی مثل مستر کارت و ویزا کارت فقط پشتیبانی می کنند، همچنین قیمت بالایی دارند. اما نسخه فارسی آن ها ربات اینستاگرام بوفالو می باشد که تمامی آن امکانات را برای فارسی زبانان با کیفیت خوبی ارائه کرده است. در زیر لینک ورود و ثبت نام این ربات برای شما عزیزان قرار داده شده است:

| صفحه اصلی و توضیحات کامل ربات

| صفحه ثبت نام ربات

نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از این ربات برای ما در پایین همین صفحه ارسال نمایید.