دیسکورد یکی از محبوبترین نرم افزارهای ارتباطی دسکتاپ در حال حاضر می باشد که توجه بسیاری از گیمرهای جهان را به خود جلب کرده است. با استفاده از دیسکورد شما قادر به برقراری ارتباط با دوستان خود در حین بازی یا … می باشید که به شما فضایی بسیار هیجان انگیز تر را ارائه خواهد داد، در این آموزش از رسانه فناوری آی تی افزار قصد بررسی نحوه اضافه کردن و یا پیدا کردن دوستان در دیسکورد / Discord را داریم.

پیدا کردن دوستان در دیسکورد – اضافه کردن دوستان در Discord:

در ابتدا از شخصی که قصد دارید اکانت او را به عنوان دوست خود  اضافه کنید تگ دیسکورد بگیرید که یک عدد ۴ رقمی است که پس از یک هشتگ ” # ” می آید. سپس وارد حساب کاربری دیسکورد خود شوید.

تگ اضافه کردن دوستان در دیسکورد:

همانطور که در تصویر پایین مشخص است زیر بخش جستجو و در سمت راست نرم افزار یک تَب به نام Friends وجود دارد که اگر بر روی آن تَب باشید و در بخش Add Friends می توانید باکسی را مشاهده کنید که قابلیت نوشتن تگ دیسکورد و جستجو را دارد. در این باکس نوشته شده است Enter a Discrod Tag #0000 “ در این بخش تگی که از دوست خود دریافت کرده اید را وارد نمایید و بر روی دکمه ” Send Friend Request ” کلیک نمایید.

پس از ارسال درخواست دوستی طبیعتاً اگر اکانت مقابل تأیید کند در بخش ALL یا تمام دوستان نمایش داده خواهد شد و شما قادر به برقراری تماس با این شخص خواهید بود. برای مشاهده تمامی دوستان / لیست دوستان بروی تَب All مشابه تصویر زیر کلیک نمایید:

و تمام…! به همین سادگی می توانید تمامی دوستان فعال در دیسکورد خود را پیدا کنید، نظرات، مشکلات، سؤالات و پیشنهادات خود را با ما و دیگر کاربران در پایین همین صفحه در میان بگذارید.