آموزش نحوه قراردادن ویدئو به عنوان پس زمینه

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که دوست دارید یک ویدئوی خاص یا چندین ویدئو کلیپ را برای پس زمینه ی گوشی خود استفاده کنید بد نیست این مطلب را تا انتها بخوانید.

به کمک این برنامه می توانید از یک تا چند ویدئو را به صورت رندوم یا با یک ترتیب خاص برای پس زمینه ی خود استفاده کنید.  روش این کار بسیار ساده است. فقط کافیست تا برنامه ی رایگان Astro File Manager را نصب کرده وبعد برنامه ی Video Live Wallpaper را دانلود و نصب کنید. این برنامه هم لیستی از ویدئوها را در اختیار شما قرار می دهد که دسترسی به آنها بسیار ساده است. میتوانید از بین آنها انتخاب کرده یا اینکه خودتان به آن لیست کلیپ هایی را اضافه کنید.

اگر نکات زیر را در نظر بگیرید دیگر هیچ مشکلی برای پخش آن ویدئو ها برای شما پیش نمی آید : در نظر بگیرید که هر فرمتی برای پخش مناسب نیست . برای مثال فرمت های MPEG-1 ، MPEG-2 ، MJPEG و MPEG-4 فرمت های مناسبی می باشند. اگر ویدئوی شما در قالب MP4 یا .flv است سعی کنید آنها را به فرمت های .mpg و  .avi  تبدیل کنید . حداکثر رزولوشن باید ۸۵۴*۴۸۰ باشد و و حداکثر FPS در آن رزولوشن ۲۳٫۹۷۶ باشد که البته می توان آن را تا ۳۰ هم افزایش داد اما یادتان نشود که باید از رزولوشن آن کم کنید.

این برنامه ی بسیار جالب که به صورت Free هم هست می تواند پس زمینه ی گوشی شما را از یکنواختی در بیاورد.