wizard_clash_of_clans_www.itafzar.net3

آموزش جزئیات ارتقا جادوگر و حمله با Wizard در Clash of clans

جادوگر (Wizard) آخرین سرباز از سرباز های رده دوم بازیِ کلش اف کلنز می باشد. ویزارد سربازی است با یک رَدای آبی رنگ آبرو های پر پشت  ریش کوتاه با یک کمربند چرمی و گیره ی طلایی … بسیار مغرور و خود شیفته !!!!! ولی با قدرت تخریب بسیار بالا . ویزارد هدف مشخصی ندارد و در حملات خود هر آنچه که در سر راهش قرار گیرد نابود خواهد کرد ! ویزارد ها تنها ضعفی که دارن این است که مقابل  حمله آرچر تاور (Archear Tower) و توپ های آهنی (Cannon) استقامت زیادی ندارند ….

جزئیات ارتقا جادوگر | Wizard

wizard_clash_of_clans_www.itafzar.net1 wizard_clash_of_clans_www.itafzar.net2

استراتژی حمله با جادوگر | Wizard

1_ ویزارد ها سلامتی خوبی دارند ! و به خوبی میتوانند در مقابل آتش بار توپ Mortar و برج جادوگر (Wizard Tower) مقاومت کنن آما ضربات پیا پی Cannon و برج آرچر (Archer Tower) ویزارد را بسیار سریع از پای در می آورد ! پس بهتر است از جاینت ها (Giant)  و P.E.K.K.A به عنوان سپر برای ویزارد استفاده کرد ! یا در پشت سر آنها از یک شفا دهنده استفاده کنید ! تا سلامتی آنها را در مقابل توپ ها و آرچر تاور تضمین کند !
 
2_ ویزارد ها هم همانند آرچر ها توانایی از بین بردن اهداف پشت دیوار را دارند !!! و میتوانند ساختمان های دفاعی که با استفاده از دیوار ها محافظ شده را بدون در نظر گرفتن سطح دیوار از بین ببرند .

3_ ویزارد بهترین گزینه برای از بین بردن سربازان درون خانه ی Clan Castle هستند ! زیرا که هر ضربه ویزاد بر تمامی سربازانی که در یک خط قرار دادن تاثیر میگذارد و با در نظر گرفتن قدرت اسیب رسانی ویزارد این کار برای شما خیلی آسان خواهد شد !

امیدوارم از این استراتژی و این آموزش لذت برده باشید. نظر خود را راجع به این بازی و این سرباز در زیر با ما به اشتراک بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید