آیا ایرپاد (آیفون) به اندروید وصل میشه؟

بسیاری از کاربران اندرویدی در جریان کیفیت بالای ایرپادهای آیفون یا همان اپل هستند ولی فکر می کنند که به دلیل محدودیت های کمپانی اپل قادر به اتصال آن ها به سیستم عامل اندروید نمی باشند، اما اینطور نیست! در این مطلب آموزش تصویری و کامل نحوه اتصال ایرپادهای آیفون به گوشی های android را آموزش می دهیم پس در ادامه همراه آی تی افزار باشید.

نحوه اتصال ایرپاد آیفون به اندروید

برای شروع و انجام این کار در ابتدا باید ایرپادهای اپل خود را در حالت Discovery Mode یا همان ” حالت قابل کشف ” قراردهید تا دستگاه های دیگر قادر به شناسایی آن باشند. برای این کار کیس یا محفظه شارژر ایرپاد خود را برداشته و دکمه پشت این کیس را فشار دهید و نگهدارید.

( مشابه تصویر زیر – کیس شارژر ایرپاد )

 

سپس چراغ درون کیس ایرپاد شما به رنگ سفید تغییر خواهد کرد که نشان دهنده آماده بودن اتصال ایرپاد به دیگر دستگاه ها می باشد.

( مشابه تصویر زیر – چراغ سفید رنگ )

در مرحله بعدی گوشی خود را باز کنید، به منوی Settings یا همان تنظیمات گوشی اندرویدی خود بروید و در نظر داشته باشید که عنوان گزینه ها ممکن است نسبت به نوع و مدل گوشی شما کمی متفاوت از توضیحات داده شده باشد. در تنظیمات گوشی خود به مسیر Bluetooth & Device Connection > Bluetooth مراجعه کنید که به فارسی از ” بلوتوث ” یا ” اتصالات ”  یا کلمات اینچنین استفاده می کنند.

( مشابه تصویر زیر – تنظیمات / بلوتوث )

در این منو گزینه بلوتوث خود را روشن نمایید و سپس بر روی “Pair New Device” یا ” اتصال به دستگاه جدید “ را بزنید و منتظر پیدا کردن نام ایرپاد خود باشید.

( مشابه تصویر زیر )

سپس بر روی نام بلوتوث ایرپاد خود کلیک کرده، و گزینه Pair را بزنید تا دستگاه شما به ایرپادتان متصل شود.

( مشابه تصویر زیر – منو اتصال ایرپاد به اندروید )

ایرپاد وصل شده است و قابل استفاده می باشد. لذت ببرید