در این مطلب از رسانه فناوری آی تی افزار نحوه گذاشتن چندین ویدیو یا عکس در یک پست از اینستاگرام را آموزش خواهیم داد. در ابتدا باید اینستاگرام شما از نسخه های آپدیت بعد از ۲۰۱۸ باشد تا این قابلیت به اپلیکیشن شما اضافه شده باشد پس اگر اپلیکیشن شما آپدیت نیست می توانید از app store در اپل و گوگل پلی در اندروید با جستجوی کلمه instagram آن را دانلود یا آپدیت نمایید.

آموزش: گذاشتن پست چند قسمتی اینستاگرام | چندین ویدیو یا عکس در یک پست اینستا

اینستاگرام خود را باز کنید و آیکون وسط ( گزینه قرار دادن پست جدید در پیج ) را بزنید تا با صفحه ای مشابه تصویر زیر مواجه شوید.

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید یک آیکون از چند اسلاید وجود دارد که با فلش نشان داده شده است. بر روی آن کلیک نمایید. سپس بر روی تصاویر یا ویدیوهایی که تمایل دارید در قالب یک پست آن ها را ثبت کنید در اینستاگرامتان بزنید تا مارک یا انتخاب شوند. همانطور که در تصویر زیر مشخص است می توانید با کلیک بر روی آن ها چندین عکس یا ویدیو را انتخاب نمایید و سپس گزینه Next در بالای صفحه را بزنید.

و مجدداً در این مرحله گزینه Next را بزنید. شما همچنین قادر به ویرایش و افکت گذاری بر روی تصاویر یا ویدیوهای خود می باشید.

در مرحله بعد دیگر کافی است گزینه ها را طبق یک پست عادی در اینستاگرام بنویسید و انتخاب کنید که شامل Caption ( متن زیر پست ) و تگ های پست ( افرادی که درون عکس هستند ) و … می شود.

و تمام…! پست شما با تمامی تصاویر و ویدیوهایی که تمایل داشته اید منتشرخواهد شد. نظرات، پیشنهادات و سؤالات خود را با ما در پایین همین صفحه در میان بگذارید.