lock+security+of+system+itafzar.net

آیا شما هم به دنبال این هستید که صفحاتی را که باز می کنید ایمن و بدون ویروس باشند؟ و همیشه یک سیستم ساده و در عین حال قدرتمند ، درباره پیامدهای صفحات خطرناک به شما هشدار دهد؟ خب پس با آی تی افزار در ادامه مطلب همراه باشید تا به این موضوع به صورت کامل رسیدگی کنیم …

توجه : این ترفند و آموزش برای تمامی مرورگرهای : فایرفاکس + گوگل کروم + اینترنت اکسپلورر + سافاری + اپرا میباشد و افزونه این ترفند برای هر کدام از این ها در ادامه مطلب قرار داده شده است .

آموزش و ترفند وبگردی فقط در صفحات ایمن و بدون ویروس

آموزش وبگردی ایمن

آی تی افزار : در ابتدا باید یک افزونه برای مرورگر مورد نظر خود به نام "WOT" یا همان "Web of Trust" نصب کنید در زیر می توانید لینک دانلود این افزونه را برای مرورگرهای مختلف مشاهده نمایید :

دانلود نرم افزار WOT ,Web of Trust برای مرورگر فایرفاکس

دانلود نرم افزار WOT ,Web of Trust برای مرورگر گوگل کروم

دانلود نرم افزار WOT ,Web of Trust برای مرورگر اینترنت اکسپلورر

دانلود نرم افزار WOT ,Web of Trust برای مرورگر سافاری

دانلود نرم افزار WOT ,Web of Trust برای مرورگر اپرا

پس از دانلود افزونه WOT برای مرورگر خود و کلیک بر روی آن حتما در قسمت بالایی مرورگر شما یک پاپ آپ با محتوای نصب Add on یا همان افزونه جدید می آید که بسیار ساده با کلیک بر دکمه install قادر به نصب آن هستید ، توجه داشته باشید که در مرورگر اینترنت اکسپلورر اول باید فایل نرم افزار را دانلود نمایید و سپس آن را نصب کنید . و اما پس از نصب این افزونه اگر شما صفحه ای باز کنید که شامل اعتبار پایین ، ویروس ، بدافزار ، روبات های مشکوک و یا محتوای ریپورت شده توسط کاربران باشد صد در صد یک صفحه Warning بزرگ برای شما باز می شود که نشان دهنده یکی از این آیتم ها است و نباید سمت آن صفحه رفت .

wot+screen+www.itafzar.net