https://itafzar.net/wp-content/uploads/2015/01/windows-10-logo_itafzar.net_.jpg

آموزش نصب ویندوز 10 بصورت اورجینال

آی تی افزار: ویندوز ۱۰  که اخیرا مایکروسافت آن را به عنوان سیستم عامل بعدی خود انتخاب کرده ، به احتمالا زیاد رکورد ویندوز ۷ پرطرفدار را از آن خود کند . به هر حال در این مطلب ما به شما نحوه نصب ویندوز ۱۰ اوریجینال را آموزش خواهیم داد .

البته قبل از شروع شایان ذکر است فعلا مایکروسافت تنها نسخه مخصوص PC و تبلت با پردازنده x86 را ارائه داده است و اگر شما تبلت یا PC با پردازنده ARM دارید فعلا نمیتوانید از این نسخه ویندوز ۱۰ استفاده کنید .

خب ابتدا به سخت افزار مورد نیاز برای نصب ویندوز ۱۰ میپردازیم :

  • پردازنده :  حداقل ۱GHz با پشتیبانی PAE ، NX و SSE2
  • رم  : حداقل ۱ گیگابایت ( ۳۲بیتی ) ، ۲ گیگابایت ( ۶۴ بیتی )
  • فضای Hard disk : ـ ۱۶گیگابایت
  • کارت گرافیک : MicroSoft DirectX 9  با درایور WDDM

البته شما علاوه بر این ، باید یک اکانت در مایکروسافت داشته و به اینترنت دسترسی داشته باشید ، و برای خرید وصل شدن به فروشگاه سایت و خریداری کردن بایستی رزولوشن مانیتور شما حداقل ۱۰۲۴×۷۶۸ باشد . ویندوز ۱۰ فعلا با زبان های انگلیسی ، چینی و پرتغالی ای در دسترس می باشد .

خب برای شروع ابتدا باید ویندوز را خریداری کنیم ، پس به سایت preview.windows.com میرویم و روی دکمه شروع کلیک می کنیم . پس از ثبت ویندوز یک پیش نمایش برای PC خود انتخاب می کنید ، در پنجره خاصیت ها نیز از شما می پرسد که آیا یک وندوز " 32 بیتی " دارید یا یک ویندوز " 64 بیتی " ، و نوع سیستم را تعیین میکنید .

کلید محصول برای پیش نمایش را بصورت زیر تعریف کنید :

NKJFKGPHP7-G8C3J-P6JXR-HQRJR

سپس ادامه روند بصورت نصب ویندوز ۸ دنبال میشود و بعد از اینکه روی نصب به اتمام رسید شما وارد سیستم خود شده و از ویندوز جدید خود لذت می برید . عکس صفحه دسکتاپ یک ویندوز ۱۰ بعد از نصب :

https://itafzar.net/wp-content/uploads/2015/01/windows-10-100466973-large.png

منبع: evleaks , Zoomtech

دیدگاهتان را بنویسید