firefox+ads+block+www.itafzar.net

وارد یک سایت که می شوید از چپ و راست و بالا و پایین تصاویر چشمک زنان توجه را به خود جلب می کنند. تصاویر متحرک gif در بسیاری از سایت ها برای تبلیغ کالاهای فروشی یا دیگر تبلیغات بکار گرفته می شوند که بسیاری از کاربران از این حرکات خسته کننده شکایت دارند. در این پست اما خواهیم دید که چگونه جلوی فعالیت این چراغ های چشمک زن را بگیریم. یک بار برای همیشه می توانید در مرورگر خود جلوی خاموش و روشن شدن آنها را بگیرید. در ادامه مطلب با آی تی افزار همراه باشید…

آموزش مسدود کردن تصاویر متحرک GIF در فایرفاکس

چگونه تصاویر GIF را مسدود کنیم در اینترنت؟

چگونه همه تبلیغات وبسایت ها را بلاک کنیم؟

آموزش بلاک کردن تبلیغات بنری متحرک در فایرفاکس

آی تی افزار: برای این کار در فایرفاکس عبارت about:config را در نوار آدرس وارد نموده و اینتر را بفشارید. در صفحه جدید هشداری مشاهده می کنید مبنی بر اینکه مواظب تنظیمات باشید! با کلیک بر روی دکمه مشخص شده به صفحه پیکربندی فایرفاکس وارد می شوید. در کادر search که در بالای این صفحه قرار دارد (کادر پایین نوار آدرس، نه خود نوار آدرس!) عبارت زیر را را وارد نمایید:

image.animation_mode

gif+ads+www.itafzar.net

بر روی نتیجه جستجو دوبار کلیک کنید و مقدار آن را از normal به none تغییر دهید. حالا دوباره به سایتی که از تصاویر متحرک استفاده می کند مراجعه کنید. پس از بارگیری مجدد سایت مورد نظر مشاهده می کنید که تصاویر متحرک از حرکت باز ایستاده اند. هر زمان که مایل به بازگرداندن این تغییر به حالت اولیه بودید همین راه را رفته و مقدار normal را به گزینه ذکر شده بدهید.