آی تی افزار: یکی از ابزارهایی که ممکن است برای شما نیز به شدت کاربردی واقع شود، قابلیت فیلم گرفتن از صفحه نمایش موبایل است که در این مطلب از رسانه فناوری آی ای افزار نحوه انجام این کار را به شما عزیزان آموزش خواهید داد، همراه باشید.

آموزش فیلم گرفتن از صفحه گوشی اندروید:

در اندروید امروز یا حداقل نسخه لالیپاپ (۵) به بعد با استفاده از نرم افزارهای Screen Recorder یا همان فیلمبرداری از صفحه نمایش خیلی ساده می توانید این کار را انجام دهید. فقط کافی است یکی از نرم افزارهایی که در زیر برای شما قرار داده ایم را از گوگل پلی دانلود و نصب نمایید تا امکان انجام این کار با فشردن یک دکمه به گوشی شما اضافه شود.

هرکدام از نرم افزارهای مذکور، قادر به انجام اینکار به تنهایی هستند از ۲ گزینه بالا به دلخواه می توانید یکی را انتخاب نمایید.

آموزش فیلم گرفتن از صفحه گوشی آیفون iOS:

خب فیلم گرفتن از صفحه نمایش آیفون که طبیعتاً ساده است. چون آیفون این امکان را به تمامی دستگاه های آپدیت جدید خود داده است پس مراحل زیر را طی کنید تا این امکان در کل به ابزارهای شما اضافه شود:

  1. وارد منو یا صفحه Settings خود شوید
  2. سپس Control center را پیدا کرده و وارد آن شوید
  3. مطمئناً می توانید گزینه Screen recording را مشاهده نمایید که با add کردن یا اضافه کردن آن قادر به مشاهده آیکونی جدید کنترل سنتر ( منوی پایینی آیفون که با کشیدن بالا نمایش داده می شود ) می باشید.

به همین سادگی هر دفعه با کلیک بر روی آیکون Screen recording می توانید به سادگی از صفحه خود فیلمبرداری را شروع و با کلیک مجدد بر روی آن، متوقف کنید.

آموزش فیلم گرفتن از صفحه گوشی ویندوز:

چرا هنوز از ویندوز فون استفاده میکنی؟!

امیدواریم این آموزش برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد. سؤالات، پیشنهادات و مشکلات خود را با ما در پایین همین صفحه به اشتراک بگذارید.