آی تی افزار : در طول چند سال اخیر و با افزایش خدمات اپراتورهای تلفن همراه ، شرکت ها ، سازمان های نوپا و …برای مطرح کردن خود و جذب مشتری از روش تبلیغات به شیوه ی پیامک استفاده می کنند . این روش که آزاردهنده ی بسیاری از کاربران می باشد هم اکنون بسیار رایج شده به طوری که در هر روز به طور میانگین ۳ پیامک تبلیغاتی برای افراد ارسال می گردد .

غیرفعال سازی دریافت اس ام اس تبلیغاتی ایرانسل

برای این منظور کافیست عدد ۲ را به شماره ۵۰۰۵ پیامک بزنید . هزینه ارسال این پیامک کاملاً رایگان است و این سرویس حداکثر در ۴ روز برای شما غیرفعال می شود .

اگر پس از مدت ۴ روز مقرر شده ، این سرویس قطع نشد ، می توانید با سرویس اپراتور ایرانسل به شماره ی ۷۰۰ تماس بگیرید و درخواست خود را بیان کنید .

————————————————————————

غیرفعال سازی دریافت اس ام اس تبلیغاتی همراه اول

برای این منظور کافی است عدد ۱ را به شماره ۸۹۹۹ پیامک بزنید تا این سرویس در ۲۴ ساعت آینده برای شما غیرفعال گردد .

همچنین اگر در ارسال پیامک یا غیرفعال کردن این سرویس به مشکل خوردید ، می توانید با ۰۹۹۹۰ تماس بگیرید و از طریق مکالمه با اپراتور همراه اول مشکل خود را بیان نموده و درخواست لغو این سرویس را بدهید .

هم چنین برای فعالسازی مجدد دریافت اس ام اس تبلیغاتی از همراه اول می توانید عدد ۲ را به ۸۹۹۹ ارسال کنید تا این سرویس دوباره برای شما فعال گردد و پیامک های مختلف تبلیغاتی را دریافت کنید .