این روزها استیکر یا ایموجی به شدت در چت ها، شبکه های اجتماعی و حتی پیامک استفاده می شود که سبب شده است پک ها یا بسته های استیکر بسیار زیادی ساخته شود. در این مطلب از رسانه فناوری آی تی افزار قصد داریم نحوه دانلود این پک ها را برای سیستم عامل اندروید به شما آموزش دهیم.

دانلود پک های استیکر جدید برای اندروید:

در مرحله اول باید گوگل پلی استور ” Google Play Store ” خود را باز نمایید که آیکونی مشابه به تصویر زیر دارد.

Google Play Store

سپس روی نوار جستجو یا همان Search کلیک نمایید و عبارت ” emoji stickers ” را تایپ نمایید و جستجو را بزنید. پس از انجام این کار تمامی پک های استیکر اندروید برای شما نمایش داده خواهد شد از بین آن ها یکی را انتخاب کنید و بر روی آن کلیک نمایید تا به صفحه دانلود آن پک منتقل شوید.

بر روی گزینه نصب به فارسی و یا install برای نسخه های انگلیسی کلیک نمایید و منتظر باشید تا کامل دانلود و نصب انجام شود. سپس دکمه نصب به دکمه Open یا باز کردن تبدیل خواهد شد که با کلیک بر روی آن نرم افزار استیکری که دانلود کرده اید باز می شود.

در نرم افزار مراحل نحوه فعالسازی بسیار ساده وجود دارد که باید پیش بروید اما در نظر داشته باشید که تمامی استیکرها قابل استفاده در تمامی مسنجرها و اپلیکیشن های دیگر نخواهند بود لذا سعی کنید اطلاعات استیکرها و ایموجی ها را پیش از فعال کردن کاملاً بخوانید. همچنین سؤالات، نظرات و پیشنهادات خود را با دیگر کاربران و ما در پایین همین صفحه درمیان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید