آی تی افزار: پیش از این آموزش خروج از انواع تلگرام های غیر رسمی را برای شما قرار داده بودیم. با شرایط فعلی تلگرام هر روز اپلیکیشن های غیر رسمی بیشتری در این بازار نصب و کاربر دریافت می کنند که همین موضوع سبب می شود کاربران رسانه فناوری آی تی افزار ایمیل های زیادی برای ما با محتوای آموزش کار با این مسنجرهای غیر رسمی، خروج از آنها و … برای ما ارسال می کنند. در این آموزش قصد داریم نحوه حذف اکانت تلگرام و همچنین خروج از هاتگرام را به شما عزیزان ارائه دهیم.پس با ما همراه باشید.

توجه داشته باشید که حذف اکانت تلگرام و خارج شدن از هاتگرام متفاوت هستند. که در این مطلب به جفت این موضوعات می پردازیم. در صورتی که صرفاً تمایل به خروج از این اپلیکیشن هاتگرام را دارید و نمی خواهید اکانت شما به صورت کامل از تلگرام حذف شود طبق مراحل زیر عمل کنید:

آموزش اول) خروج از اکانت هاتگرام Hotgram:

خب در مرحله اول خروج از حساب کاربری هاتگرام باید نرم افزار را باز نمایید که با صفحه ای مشابه تصویر زیر مواجه خواهید شد. سپس مطابق فلش قرمز رنگ در تصویر زیر بر روی آیکون منوی بالا سمت چپ اپلیکیشن کلیک نمایید.

بعد از کلیک بر روی آیکون منو شما با منویی مشابه تصویر زیر مواجه خواهید شد که باید در آن بر روی گزینه Settings کلیک نمایید: ( مشابه تصویر و فلش )

پس از کلیک بر روی گزینه Settings شما به صفحه تنظیمات پروفایل کاربری خود منتقل خواهید شد که در سمت راست و بالای آن یک آیکون دیگر وجود دارد که شما همانطور که در تصویر زیر با فلش مشخص شده است باید بر روی آن کلیک نمایید:

با کلیک بر روی این آیکون یک منو باز خواهد شد که شامل ۳ گزینه است و شما باید بر روی گزینه Log Out کلیک نمایید ( در تصویر زیر مشخص شده است ):

با کلیک بر روی گزینه Log out یا خروج ، پیامی بر روی تصویر نمایش داده خواهد شد که میخواهد از انجام این کار اطمینان کسب کند و شما باید گزینه OK را بزنید ( در تصویر زیر مشخص شده است ) :

و تمام…! به همین سادگی در چند ثانیه شما از حساب کاربری هاتگرام خود به صورت کامل خارج شده اید. توجه داشته باشید که شما صرفاً از حساب خارج شده اید و در صورتی که در هر اپلیکیشن تلگرام غیر رسمی دیگر یا خود اپلیکیشن رسمی تلگرام وارد شوید اطلاعات شما کاملاً پایدار خواهد بود.

آموزش دوم) حذف اکانت هاتگرام

برای حذف کامل اکانت تلگرام خود به این مطلب مراجعه نمایید: