آموزش حذف اکانت فیسبوک:

آموزش حذف اکانت فیسبوک

اگر جزو کاربران فیسبوک هستید شاید زمانی بخواهید حساب کاربری  خود در فیسبوک را حذف کرده  و  حساب دیگری بسازید،برای این کار شما دو راه پیش رو دارید اول این که اگر  بخواهید حساب کاربری شما غیر فعال شود  می توانید به تنظیمات فیسبوک رفته و حساب کاربری خود را غیر فعال کنید.

در ضمن باید بدانید که حساب شما طی ۱۴ روز بعد به طور کامل حذف خواهد شد.طی این ۱۴ روز اگر شما از حذف حساب فیسبوک خود صرف نظر کرده باشید می توانید دوباره حساب خود را فعال کنید.حالا اگر می خواهید به طور کامل حساب خود را حذف کنید مراحل زیر را دنبال کنید.

 

۱)برای شروع بر روی لینک زیر(حذف حساب کاربری) کلیک کنید.

حذف حساب کاربری 

۲)اگر از قبل وارد فیسبوک شده بودید که هیچ ولی اگر وارد نشده اید نام کاربری و رمز ورود آن حسابی که خواهان حذفش هستید را وارد کرده و بر روی Log In  کلیک کنید.آموزش حذف اکانت فیسبوک

۳)بر روی Delete My Account  کلیک کنید.

آموزش حذف اکانت فیسبوک

۴)بعد از کلیک بر روی Delete My Account پنجره ای باز می شود که از شما رمز عبور و پرکردن حروف درهم ریخته را خواستار است.سپس بر روی Accept(یا پذیرش) کلیک کنید.

آموزش حذف اکانت فیسبوک

۵)حالا با این کار پیغامی برای شما ظاهر می شود مبنی بر این که حساب کاربری شما در طول ۱۴ روز به طور کامل حذف خواهد شد،اگر در طول این ۱۴ روز از حذف حساب خود پشیمان شدید می توانید دوباره حساب خود را فعال کنید.

آموزش حذف اکانت فیسبوک

۶)در آخر به شما متذکر میشود که تمامی اطلاعات حساب شما،دوستان،عکس ها و فیلم ها در تاریخ مقرر به صورت خودکار حذف خواهند شد حالا بر روی Log Out کلیک کنید.

 

آموزش حذف اکانت فیسبوک

زمانی که بر روی Log Out کلیک می کنید باید ایمیل مبنی بر حذف حساب خود دریافت کنید.

آموزش حذف اکانت فیسبوک

۶)حالا اگر واقعا از این کار پشیمان شدید می توانید حساب خود را دوباره فعال کنید .برای این کار دوباره وارد حساب فیسبوک خود شوید.صفحه ای نمایان می شود که در بالای آن تاریخ حذف کامل حساب شما درج شده است.حالا از پایین صفحه بر روی Cancel Deletion کلیک کنید.(همچنین می توانید بر روی لینک ایمیلی که فیسبوک برای شما فرستاده کلیک کنید.)

آموزش حذف اکانت فیسبوک  

۷)حالا بر روی Reactivate Account  کلیک کنید .با این کار حساب شما فعال شده و به صفحه ی اصلی حساب خود منتقل می شوید.