آموزش ارتباط زنده با دوستان در اینستاگرام ، قابلیت ارتباط زنده یا Live در اینستاگرام به صورت سریع رشد کرد و مورد استقبال مردم قرار گرفت . بیشتر افراد مشهور و مورد توجه از این امکان استفاده میکنند . اینستاگرام به مرور زمان این امکان را بهبود بخشیده ، به عنوان مثال در دسترس بودن live تا مدت ۲۴ ساعت برای فالور ها و…. . در آپدیتی که اخیرا منتشر شده است ، شما میتوانید با دوستان خودتان ارتباط live  و زنده داشته باشید . در ادامه با ما باشید .

آموزش ارتباط زنده با دوستان در اینستاگرام

برای اینکه شما بتوانید با دوستان خود ارتباط زنده داشته باشید باید از نسخه ۲۰ اینستاگرام یا بیشتر استفاده کنید . این آپدیت جدیدا منتشر شده است پس تا ۲۴ ساعت آینده ممکن است آن را در استور ها و مارکت های مختلف ، مشاهده کنید . نکته قابل توجه این است که اگر یکی از طرفین هم فقط آپدیت را دارا باشند میتوانند با هم ارتباط برقرار کنند و نیازی به آپدیت دو طرف نیست .

ابتدا اینستاگرام را باز کنید . رویه تصویر دوربین در صفحه اصلی و خانه ( بالا سمت چپ ) کلیک کنید . حالا از گزینه های پایینی که برای شما باز میشوند به رویه Live بروید  . و یک لایو را شروع کنید . صبر کنید تا دوست شما به لایو شما بپیوندد  . اگر او لایو شما را مشاهده نکند شما نیز نمیتوانید اورا دعوت کنید .

حالا رویه گزینه دو چهره در پایین کلیک کنید و فرد مورد نظر را انتخاب کنید .  برای فرد مورد نظر یک دعوت نامه ارسال میشود و او میتواند آن را قبول کند .

بعد از این کار ، صفحه نمایش شما به دو قسمت تقسیم میشود و نیمی از آن لایو شما و نیمه دیگر دوست شما خواهد بود .

دوستان شما میتوانند هر زمان لایو را ترک کرده و یا شما آن را حذف کنید .

آموزش ارتباط زنده با دوستان در اینستاگرام
آموزش ارتباط زنده با دوستان در اینستاگرام