گوگل،بار دیگر پادشاه سایت ها شد

گوگل،بار دیگر پادشاه سایت ها شد

 google king گوگل،بار دیگر پادشاه سایت ها شد

به نقل از دنیای فناوری اطلاعات،با توجه به رتبه بندی comscore ، پس از هفت ماه حضور در رتبه ی دوم بعد از یاهو ، گوگل به صدر بازگشت .

آنالیز داده های شرکت comscore سه شنبه لیستی از ۵۰ سایت برتر آمریکا را منتشر کرد که طی آن رتبه ی رقیب گوگل ، یاهو پس از هفت ماه به شماره دو کاهش پیدا کرد .

برای ماه فوریه ، گوگل با ۱۸۹ میلیون بازدید کننده منحصر به فرد رتبه اول و یاهو با بیش از ۱۸۳ میلیون بازدید کننده منحصربه فرد رتبه دوم و مایکروسافت با بیش از ۱۶۳ میلیون بازدید کننده منحصر به فرد در رتبه ی سوم قرار گرفت .
فهرست comscore نشان میدهد ، بیشتر استفاده کاربران از موتور های جستجو برای جستجوی سایت های خبری و شبکه های اجتماعی بوده است .

کل مخاطبین آمریکا در ماه فوریه بیش از ۲۲۲ میلیون کاربر منحصر به فرد بوده است که این لیست شامل کاربرانی که از تلفن همراه برای جستجو استفاده می کنند نمی باشد .

در حالی یاهو در چند ماه گذشته بالاتر از گوگل برای ترافیک دسکتاپ ها (کامپیوتر های شخصی) بوده است ،که گوگل همچنان برای ترکیب ترافیک دسکتاپ ها و ترافیک تلفن همراه در صدر قرار داشته است .

g گوگل،بار دیگر پادشاه سایت ها شد


نویسنده: مرد آی تی !

تکنولوژی + ترفند + برنامه نویسی و توسعه و ...

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>