ویندوز ۱۰ برای XBOX one

آی تی افزار : ویندوز ۱۰ برای ایکس باکس وان در اواخر تابستان منتشر میشود / همانگونه که اطلاع دارید، شرکت مایکروسافت ویندوز ۱۰ را برای پلتفرم‌های بسیاری از جمله ایکس باکس وان ارائه خواهد کرد. بر اساس توییت‌های جدید، این غول نرم‌افزاری، اواخر تابستان را برای عرضه‌ی ویندوز ۱۰ به ایکس باکس وان در نظر گرفته است .

سیستم عامل ویندوز مایکروسافت بسیار محبوب و معروف است. حتی اگر طرفدار مایکروسافت نباشید، تا به حال یک بار تجربه‌ی کار با سیستم عامل ویندوز آن را داشته‌اید. به احتمال زیاد در حال حاضر به واسطه‌ی این سیستم عامل، این خبر را مطالعه می‌کنید! مایکروسافت در نظر دارد تا سیستم عامل ویندوز ۱۰ را در بسیاری از دستگاه‌ها و پلتفرم‌های مختلف توسعه دهد؛ از این‌رو در اواخر تابستان قادر خواهید بود تا ویندوز ۱۰ را بر روی کنسول ایکس باکس وان خود دریافت کنید.

xbox one windows 10 www.itafzar.net 02 ویندوز 10 برای XBOX one

ویندوز ۱۰ با تمامی امکانات غنی خود، فرمانروای بسیاری از دستگاه‌ها خواهد بود. این سیستم عامل بر روی ایکس باکس وان، قابلیت اجرای برنامه‌های یونیورسال را هم به همراه خواهد آورد. کاربران این کنسول به زودی ویندوز ۱۰ را بر روی دستگاه‌های خود اجرا خواهند کرد. مایکروسافت در حال حاضر اپلیکیشن Xbox را برای ویندوز در دسترس قرار داده است.

به لطف این اپلیکیشن کاربردی، کاربران ایکس باکس می‌توانند با دوستان خود به مکالمه‌ پرداخته و همچنین به کنسول خود متصل شوند. اخیرا فیل اسپنسر در توییتی اعلام کرده که پیش نمایش ویندوز ۱۰، اواخر تابستان برای ایکس باکس عرضه خواهد شد.

البته این توییت کمی مبهم به نظر می آید اما به زودی در ماه ژوئن و در خلال کنفرانس E3، شاهد اخبار جدید بیشتری در این خصوص خواهیم بود. در حال حاضر اطلاعات و جزئیات بیشتری درباره‌ی تغییراتی که با اجرای ویندوز ۱۰ بر روی ایکس باکس وان اعمال خواهد شد، در دسترس نیست.


نویسنده: مرد آی تی !

تکنولوژی + ترفند + برنامه نویسی و توسعه و ...

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>