تصاویر و ویدیو آنباکس اپل آیفون ۶ “نگاهی نزدیک تر”

Apple iPhone 6 unboxing1 تصاویر و ویدیو آنباکس اپل آیفون 6 نگاهی نزدیک تر

ویدیو آنباکس اپل آیفون ۶

در آی تی افزار شایعات و تصاویر لو رفته آیفون ۶ را از چندین هفته پیش مشاهده کردیم و لحظه به لحظه فقط با چند دقیقه فاصله اخبار را به فارسی دنبال کردیم . همچنین کنفرانس اپل را هم همزمان به صورت لایو بلاگینگ داشتیم. حال نوبت به قسمت جذاب و پرهیجان رسیده است. آنباکس کردن اپل آیفون ۶ . در ادامه مطلب با آی تی افزار همراه باشید تا نگاهی نزدیک به این موبایل بی اندازیم.

در زیر ویدیویی از آنباکس آیفون ۶ و ارائه برخی توضیحات راجع به محتویات جعبه و ظاهر کلی آن برای شما کاربران عزیز قرار داده ایم . ویدیو زیر را از دست ندهید:

در زیر یک سری از تصاویر آنباکس این محصول جدید قرارداده ایم که اگر مشکلی با دانلود یا مشاهده ویدیو داشتید این آنباکسینگ را از دست ندهید:

Apple iPhone 6 unboxing3 تصاویر و ویدیو آنباکس اپل آیفون 6 نگاهی نزدیک تر Apple iPhone 6 unboxing2 تصاویر و ویدیو آنباکس اپل آیفون 6 نگاهی نزدیک تر  Apple iPhone 6 unboxing تصاویر و ویدیو آنباکس اپل آیفون 6 نگاهی نزدیک تر Apple iPhone 6 unboxing5 تصاویر و ویدیو آنباکس اپل آیفون 6 نگاهی نزدیک تر

Apple iPhone 6 unboxing6 تصاویر و ویدیو آنباکس اپل آیفون 6 نگاهی نزدیک تر

Apple iPhone 6 unboxing7 تصاویر و ویدیو آنباکس اپل آیفون 6 نگاهی نزدیک تر

با ورود این موبایل به کشورمان آنباکس آن را همچنین بررسی کامل این موبایل و معایب و مزیت های استفاده از آن در ایران را برای شما قرار خواهیم داد.


نویسنده: مرد آی تی !

تکنولوژی + ترفند + برنامه نویسی و توسعه و ...

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>