هدفونی دارای صفحه نمایش

آی تی افزار : به لطف وجود گوشی های هوشمند، شنیدن موسیقی، تماشای فیلم و شوهای تلویزیونی در همه جا امکان پذیر شده است. اما تماشای برنامه در گوشی همیشه ایده آل نیست خصوصا اگر صفحه نمایش تان کوچک باشد.

Enter Mask که هدفونی ساخته شده توسط شرکت Dashbon می باشد، دارای صفحه نمایشی است که در این هدفون ترکیب شده و آن را به شکل هدبند درآورده است تا به وسیله آن علاوه بر شنیدن موسیقی بتوانید ویدئوها را هم در صفحه ای بزرگ با وضوح مناسب تماشا کنید.

Enter Mask Headphones www.itafzar.net 01 هدفونی دارای صفحه نمایش

اگر می خواهید به موسیقی گوش دهید آن را مانند سایر هدفون ها روی گوش قرار دهید و اگر می خواهید ویدئو تماشا کنید بالای آن را به سمت پایین بکشید و در مقابل چشمانتان قرار دهید و از تماشای ویدئو لذت ببرید. Mask یک "تئاتر ویدئوی پوشیدنی" است که دو پروژکتور با کیفیت در کنار صفحه نمایش آن نصب شده است. این وسیله دارای کابل HDMI می باشد که برای اتصالش به گوشی های هوشمند یا سایر دستگاه ها استفاده می شود. باتری این دستگاه با یک بار شارژ شدن تا چهار ساعت دوام می آورد.

وقتی با آن به تصاویر نگاه می کنید انگار به صفحه ای ۱۰۰ اینچی خیره شده اید، چیزی که در گوشی ها و تبلت ها نمی بینیم. همچنین وضوح آن  1366×768 می باشد. البته هنوز این دستگاه ساخته نشده و جزء پروژه های Indiegogo می باشد.


نویسنده: مرد آی تی !

تکنولوژی + ترفند + برنامه نویسی و توسعه و ...

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>