ورود به سایت

فراموشی گذرواژه؟ عضویت

ما را بشناسید

با تیم آی تی افزار بیشتر آشنا شوید ، وبسایت آی تی افزار یکی از چند ده سایت میان رده تیم هیوج تگز است که دارای دو سهامدار اصلی یکی مدیر کل هیوج تگز جناب سیاوش احمدزاده و دیگری CFO و Co-founder جناب محمد رحیمی مفرد است . دارای ۲ توسعه دهنده و ۳ نویسنده از تیم نویسندگان رسا می باشد که در قالب یک تیم برای مطالب و آموزش های سایت فعالیت می کنند ، یک تیم امنیتی و کانفیگ سرور اختصاصی بعلاوه یک مدیر برنامه می باشد ( ۷نفر اصلی و یک تیم فنی اوت سورس کارمیکنند)

هدف پروژه:

معقوله ای به نام Small business داریم که سال هااست درگیر آن هستیم ، هر Small Business  یا بیزینس کوچکی شامل یک سری آیتم می شود ، خب قطعا عشق یکی از آن هااست ، زیرا نسبت به درآمد کل مجموعه شاید اعدادی که ورودی می گیریم از این پروژه ها ناچیر باشد اما محتوا جذاب و فرهنگساز است که خود یکی از اهداف اصلی پروژه است. اما هرکاری کنیم باز پروژه تجاری بوده و برنامه خاص خود را دارد لذا تا حدی که کاربر راضی باشد پروژه حال و هوای تجاری خواهد گرفت.

مدت فعالیت: یک سال و نیم

تمرکز اصلی: ترفند اما به دلیل قرار دادن بسیاری از ترفند های مهم دنیای فناوری ، موبایل ها یا کلا گجت ها نیز اضافه شده اند

امیدواریم از رسانه فناوری آی تی افزار لذت ببرید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

perm_identity

textsms