سوال: آیفون ۶ کی عرضه می شود؟! ۲ ماه دیگر…

iphone 6 coming+soon+www.itafzar.net2  سوال: آیفون 6 کی عرضه می شود؟! 2 ماه دیگر...

سوال: آیفون ۶ کی عرضه می شود؟! ۲ ماه دیگر…

آیفون ۶ ۲ ماه دیگر بیرون می آید

آی تی افزار: تا به امروز خبرهای زیادی درمورد زمان ارائه آیفون ۶ در دنیای اینترنت منتشر شده است ، اما هیچ کدام از آنها به واقعیت نپیوسته است ، و جدول زمانی برای رونمایی نهایی از گوشی هوشمند آیفون ۶ براساس پیش بینی ها نبود ، امروز خبری مبنی بر ارائه گوشی هوشمند آیفون ۶ در نیمه اول اکتبر منتشر شد ، البته این خبر هم تا حدودی منبع موثقی ندارد ، و به نقل از سایت فون آرنا ارائه شده است.

تازه ترین خبر درمورد آیفون ۶ ابتدا در سرویس خبری Jappan nikei news منتشر شد ، سپس خبری مشابه آن در یک سایت تایوانی هم منتشر شد ؛  این خبر حاوی اطلاعاتی در مورد تاخیر در رونمایی آیفون ۶ بود که به دلیل رونمایی از ساعت هوشمند جدید اپل احتمالا جدیدترین گوشی هوشمند اپل موسوم به آیفون ۶ مقداری با تاخیر ارائه خواهد شد ، با وجود این خبر ها اطلاعاتی در مورد ارائه آیفون ۶ در ۱۴ اکتبر از طرف یک مسئول آگاه که نامش فاش نشده است ، اعلام شد.

این تاریخ دقیقا زمانی است که گوشی های هوشمند آیفون ۵ اس و ۵ سی معرفی شد ، احتمالا اپل جدیدترین گوشی هوشمندش را هم در این تاریخ عرضه کند. گفتنی است براساس این گزارش سه شنبه ۱۴ اکتبر روز رونمایی این گوشی هوشمند خواهد بود ، دقیقا وسط ماه اکتبر ، اما به نظر برخی از علاقه مندان اپل ، این کمپانی محصولات جدید و پرچمدار خود را معمولا روز های جمعه رونمایی میکند ، این هم صحبتی است که یکی از عاشقان اپل گفته است ! حالا به نظر شما این خبر درست خواهد بود؟

اگه این آیفون ۶ هم رونمایی میشد خیال خیلی از علاقه مندان به اپل هم راحت میشد ، اینطور نیست؟


نویسنده: مرد آی تی !

تکنولوژی + ترفند + برنامه نویسی و توسعه و ...

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>