اپل کمپانی Beats Audio را به قیمت ۲٫۶ میلیارد دلار خرید

Beats+Audio+Apple+Co.+www.itafzar.net  اپل کمپانی Beats Audio را به قیمت 2.6 میلیارد دلار خرید

پس از مذاکرات به نسبت طولانی مدت مسئولین شرکت اپل و Dr.Dre به عنوان موسس و مدیر شرکت Beats Audio، از این پس شاهد استفاده از بلندگو، هدفون و تجهیزات صوتی Beats در محصولات اپل خواهیم بود. پس از آنکه Dr.Dre از میزان فروش و استقبال کاربران از گوشی های HTC راضی نبود و بارها این مورد را به صورت عمومی اعلام کرده بود، سرانجام کمپانی اپل برای همکاری با Beats وارد عمل شد. از آنجایی که اپل میل چندانی به همکاری ندارد و دوست دارد همه چیز در اختیار آنها باشد، پیشنهاد خرید کمپانی بیتس آدیو با مبلغ ۲٫۶ میلیارد دلار ارائه گردید که با موافقت Dr.Dre روبرو شد.


اپل کمپانی Beats Audio را به قیمت ۲٫۶ میلیارد دلار خرید

آیفون ۶ با بلندگوی Beats Audio

آیفون ۶ با هدفون Beats Audio

آی تی افزار : پیش از این مسئولین Beats، نارضایتی خود را نسبت به فروش پایین محصولات HTC اعلام کرده بودند و به دنبال یک جایگزین برای این برند بودند. در این شرایط شرکت های متعددی مانند سامسونگ و ال جی برای در دست گرفتن محصولات بیتس آدیو پیش قدم شدند که در نهایت این مسئله به نتیجه ای نرسید. برنده نهایی این مذاکرات طولانی مدت، شرکت اپل بود که با پیشنهاد وسوسه برانگیز ۲٫۶ میلیارد دلاری، فصل جدیدی در کیفیت پخش موسیقی محصولات خود به راه انداخت. در تصویری که پس از عقد قرارداد فروش کمپانی Beats ثبت گردیده، از چهره خندان تیم کوک و Dr.Dre به نظر می رسد که هر دو طرف معامله بسیار راضی هستند!


نویسنده: مرد آی تی !

تکنولوژی + ترفند + برنامه نویسی و توسعه و ...

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>