اپل ، گوگل و فیس بوک هر موقع دولت اطلاعات شما را بخواهد به شما می گویند

privacy+google+apple+facebook+www.ITAFZAR.net  اپل ، گوگل و فیس بوک هر موقع دولت اطلاعات شما را بخواهد به شما می گویند

کمپانی هایی که چندی پیش از دولت آمریکا جهت به اشتراک گذاشتن برخی از اطلاعات فدرال اجازه گرفته بودند آنقدر بی جواب ماندند که دیگر صبر خود را از دست دادند . اپل ، گوگل و فیس بوک دیگر سیستم حریم خصوصی خود را تغییر داده و … "در ادامه مطلب"

حریم خصوصی فیس بوک

اپل ، گوگل و فیس بوک هر موقع دولت اطلاعات شما را بخواهد به شما می گویند

آی تی افزار : کمپانی هایی که چندی پیش از دولت آمریکا جهت به اشتراک گذاشتن برخی از اطلاعات فدرال اجازه گرفته بودند آنقدر بی جواب ماندند که دیگر صبر خود را از دست دادند . اپل ، گوگل و فیس بوک دیگر سیستم حریم خصوصی خود را تغییر داده و قرار است هر موقع که دولت اطلاعات شما را می خواهد به شما خبر داده شود یعنی اطلاعات شما با آگاهی خودتون به دست دولت می افتد .

نظر شما راجع به این موضوع چیست ؟ آیا دسترسی و سوء استفاده از اطلاعات شخصی در این کمپانی ها باید از بین برود و اطلاعات و حریم خصوصی فقط بین کاربر و کمپانی باشد؟ یا به نظر شما این انتقال اطلاعات به کارهای دولتی و پیدا کردن جرایم کمک می کند؟


نویسنده: مرد آی تی !

تکنولوژی + ترفند + برنامه نویسی و توسعه و ...

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>