افزونه ای برای غیر فعال کردن بارگزاری عکس در صفحات اینترنتی

افزونه ای برای غیر فعال کردن بارگزاری عکس در صفحات اینترنتی

firefox img itafzar افزونه ای برای غیر فعال کردن بارگزاری عکس در صفحات اینترنتی

همانطور که می دانید یکی از بهترین اقلام برای تولید محتوا در اینترنت عکس است. این عکس ها با حجم های کم یا زیاد گویای بسیاری از جملاتند. اما این عکس ها گاهی برای لود شدن دو مشکل می آفرینند: یکی اینکه حجم دانلود اینترنتی شما را افزایش می دهند از طرف دیگر موجب کند شدن سرعت سایت می شوند.

اگر از جمله افرادی هستید که این دو مورد مذکور برایتان اهمیت دارد پیشنهاد میکنیم این مطلب سایت آی تی افزار، را مطالعه نمایید و با افزودن افزونه Image Block بر روی مرورگر فایرفکس خود از لود شدن عکس ها خود داری کنید و بیشتر با محتوای سایت ها کلنجار روید .

با افزودن افزونه Image Block تمامی عکس های سایت ها غیر فعال شده و از هر صفحه فقط متن ها برای بارگزاری خواهد شد که این کار باعث افزایش سرعت لود سایت می شود .

برای استفاده از این افزونه نیازی به آموزش خاصی نیست. پس از نصب افزونه ، آیکن آن در قسمت راست مرورگر قابل رویت می شود که اگر مانند تصویر زیر باشد ، افزونه غیر فعال هست و عکس ها نمایش داده می شوند.

Screenshot 101 افزونه ای برای غیر فعال کردن بارگزاری عکس در صفحات اینترنتی

اما اگر قصد فعال کردن این افزونه را دارید تا عکس ها نمایش داده نشوند،کافیست روی آیکن افزونه کلیک نمایید تا فعال شود

Screenshot 102 افزونه ای برای غیر فعال کردن بارگزاری عکس در صفحات اینترنتی

پس از آن هر سایتی که باز می کنید فقط دارای نوشته هاست. اگر گاهی خواستید این افزونه را غیر فعال کنید کافیست دوباره روی آیکن کلیک نمایید تا افزونه غیرفعال شود

برای افزودن Image Block ازموزیلا اینجا کلیک کنید.


نویسنده: مرد آی تی !

تکنولوژی + ترفند + برنامه نویسی و توسعه و ...

اشتراک گذاری این نوشته

۲ دیدگاه

  1. ممنون از راهنمایی و پیشنهاد مفید شما…

    پاسخ دادن

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>