اطلاعات بیشتر درباره واقعیت مجازی

آی تی افزار : همه می‌دانیم که واقعیت مجازی قرار است درک ما را از دنیای سرگرمی تغییر دهد و همه‌چیز را وارد مرحله‌ی جدیدی کند. با شنیدن نام واقعیت مجازی تنها به یاد نسل جدید گرافیک‌های رایانه‌ای و غرق شدن در یک دنیای واقعی می‌افتیم. اما به ندرت کسی به نسل جدید سرگرمی‌ها و امکاناتی که قرار است با کمک هدست‌های واقعیت مجازی فراهم شود فکر می‌کند.

واقعیت مجازی علاوه بر گرافیک می‌تواند نسل جدیدی از صداگذاری‌های پویا را در بازی‌های رایانه‌ای و محولات سرگرمی فراهم کند که با توجه به موقعیت فرد در صحنه تغییر خواهند کرد. با کمک همین ویژگی، بازی تجربی «شمشیرزن نابینا» (Blind Swordsman) که به تازگی ساخته شده است از شما می‌خواهد تا با چشمان بسته مبارزه کنید. مبارزه در بازی تنها با دنبال کردن صداها و واکنش نسبت به آن‌ها امکان‌پذیر است و به سرعت شما در تاریکی بستگی دارد. این بازی قرار نیست بهترین تجربه‌ی واقعیت مجازی‌ای باشد که ساخته شده است، اما به خوبی نشان می‌دهد که واقعیت مجازی امکانات ویژه‌ای را برای نوآوری در دنیای سرگرمی فراهم می‌کند.

Virtual Reality Game www.itafzar.net 02 اطلاعات بیشتر درباره واقعیت مجازی


نویسنده: مرد آی تی !

تکنولوژی + ترفند + برنامه نویسی و توسعه و ...

اشتراک گذاری این نوشته

۱ دیدگاه

  1. ایران زیاد مورد استقبال نیست این چیزا

    پاسخ دادن

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>