اشتراک استریم بازی‌ها بر روی پلی‌استیشن۳

آی تی افزار : وقتی که سونی در زمان رونمایی از پلی‌استیشن۳ گفت که قرار است ده سال از کنسول خود حمایت کند کسی باور نمی‌کرد نسل سوم کنسول سونی بتواند تا سال ۲۰۱۵ دوام بیاورد. اما حالا واقعا ده سال از حرف سونی گذشته و این غول ژاپنی همچنان با بازی‌ها و برنامه‌های جدید از پلی‌استیشن۳ حمایت می‌کند. حالا هم نوبت به آغاز اشتراک PS Now بر روی این پلتفرم رسیده است تا استریم بازی‌ها با تنها ۲۰ دلار در ماه نصیب‌تان شود.

PS Now Game www.itafzar.net 01 اشتراک استریم بازی‌ها بر روی پلی‌استیشن۳

با اشتراک سیستم PS Now کافی است یک خط اینترنت پرسرعت داشته باشید تا بتوانید بازی‌ مورد علاقه‌ی خود را بر روی کنسول‌تان استریم کنید؛ بدون آن که نسخه‌ی فیزیکی یا دیجیتالی آن بازی را داشته باشید. سونی همواره بازی‌های تازه‌ای را به PS Now اضافه می‌کند و حالا تعداد کل بازی‌های این سیستم به ۱۰۰ عدد رسیده است. قرار است PS Now در آینده مهمان دستگاه‌های بیش‌تری مانند تلفن‌های همراه یا تلویزیون‌های سونی شود تا همه‌جا یک پلی‌استیشن همراه‌تان باشد. امکان خرید اشتراک PS Now برای کاربران پلی‌استیشن۳ از ۲۳ اردیبهشت آغاز می‌شود.

PS Now Game www.itafzar.net 02 اشتراک استریم بازی‌ها بر روی پلی‌استیشن۳


نویسنده: مرد آی تی !

تکنولوژی + ترفند + برنامه نویسی و توسعه و ...

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>