آموزش قطع اعلانیه‌‌‌‌‌های بی موقع iOS 8

آی تی افزار : تصور کنید که در لحظه‌ی حساسی از بازی با آیفون یا آیپد خود قرار دارید و ناگهان اعلانیه‌ای بی محل همه چیز را خراب می‌کند. بسیاری به تصور حل این مشکل با فعال کردن ویژگی Do Not Disturb باز هم با این موضوع روبه رو می‌شوند چرا که این گزینه تنها به هنگام فقل بودن گوشی شما، از اعلام کردن هشدارهایی چون تماس‌های تلفنی، یادآورها و پیامک جلوگیری می‌کند.

Apple Notifecation www.itafzar.net 01 آموزش قطع اعلانیه‌‌‌‌‌های بی موقع iOS 8

حالا اگر شما هم با این موضوع مشکل داشته و یا قصد دارید حتی هنگام روشن بودن گوشی خود این اعلانیه‌ها را نبینید از روش زیر استفاده کنید:

Apple Notifecation www.itafzar.net 04 آموزش قطع اعلانیه‌‌‌‌‌های بی موقع iOS 8

اول از همه به تنظیمات (Setting) رفته و سپس وارد Do Not Disturb شوید، در قسمت پایین این منو روی گزینه‌ی همیشه (Always) کلیک کنید. همینطور قادر خواهید بود تا این اعلانیه‌ها را برای هر کدام از برنامه‌هایی که در نظر دارید فعال یا غیر فعال کنید به خصوص برای برنامه‌های پیام رسان. برای این کار دوباره به قسمت تنظیمات بازگردید و این بار به قسمت اعلانیه‌ها (Notification Center) بروید، در قسمت پایین می‌توانید با انتخاب Sort By Time متوجه شوید که کدام برنامه بیشتر از همه مزاحم بازی شما شده‌اند. با رفتن روی هر کدام از اپ‌های این لیست و توجه به قسمت بالای منو، اعلانیه‌هایی که این برنامه به شما اعلام می‌کند را غیر فعال کنید. حتی می‌توانید تنظیم کنید که هر برنامه با صدای اعلانیه‌ی دلخواه شما کار کند و یا اینکه اعلانیه‌های برنامه روی صفحه‌ی قفل دستگاه شما نشان داده شود. در آخر اگر هم بازی شما تمام شد می‌توانید این اعلانیه‌ها را دوباره به مانند گذشته فعال کنید.


نویسنده: مرد آی تی !

تکنولوژی + ترفند + برنامه نویسی و توسعه و ...

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>