آموزش خاموش کردن ویندوز ۱۰

tech preview start menu www.iTaFzar.Net 1 آموزش خاموش کردن ویندوز 10

آموزش خاموش کردن ویندوز ۱۰

آی تی افزار: بسیاری از افرادی که پیش ازاین مشکل با خاموش کردن ویندوز ۸ داشتند ، مشکل آن ها در آی تی افزار حل شد اما حال که شاهد آپدیت مایکروسافت به ویندوز ۱۰ می باشیم خیلی ها دوباره دچار مشکل شده اند. این بار مشکل بسیار کمتر است ! زیرا مایکروسافت بار دیگر به ظاهر و امکانات قدیمی خود روی آورده است. مانند منوی استارت.

همانطور که می دانید پیش از اینکه ویندوز ۸ و مترو و دیگر تکنولوژی های ویندوز معرفی شوند. در ویندوز ۷ ما همچنان منوی استارت و امکان خاموش کردن راحت از آن منو را داشتیم. اما در ویندوز ۸ همه چیز تغییر کرد و کمی پیچیده شد.

حال در ویندوز ۱۰ شما با مراجعه به منوی استارت در سمت چپ و پایین صفحه و باز کردن آن به راحتی در بالای آن منو قادر به مشاهده آیکون خاموش کردن هستید که در کنار نام کاربری ویندوز شما قرار دارد. شما با کلیک بر روی آن قادر به خاموش کردن ، لوگ آف و قرار دادن سیستم خود در حالت خواب یا "Sleep" می باشید.

tech preview start menu www.iTaFzar.Net2  آموزش خاموش کردن ویندوز 10


نویسنده: مرد آی تی !

تکنولوژی + ترفند + برنامه نویسی و توسعه و ...

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>