ورود به سایت

فراموشی گذرواژه؟ عضویت

آموزش ارتباط زنده با دوستان در اینستاگرام

آموزش ارتباط زنده با دوستان در اینستاگرام

آموزش ارتباط زنده با دوستان در اینستاگرام ، قابلیت ارتباط زنده یا Live در اینستاگرام به صورت سریع رشد کرد و مورد استقبال مردم قرار گرفت . بیشتر افراد مشهور و مورد توجه از این امکان استفاده میکنند . اینستاگرام به مرور زمان این امکان را بهبود بخشیده ، به عنوان مثال در دسترس بودن live تا مدت ۲۴ ساعت برای فالور ها و…. . در آپدیتی که اخیرا منتشر شده است ، شما میتوانید با دوستان خودتان ارتباط live  و زنده داشته باشید . در ادامه با ما باشید .

آموزش ارتباط زنده با دوستان در اینستاگرام

برای اینکه شما بتوانید با دوستان خود ارتباط زنده داشته باشید باید از نسخه ۲۰ اینستاگرام یا بیشتر استفاده کنید . این آپدیت جدیدا منتشر شده است پس تا ۲۴ ساعت آینده ممکن است آن را در استور ها و مارکت های مختلف ، مشاهده کنید . نکته قابل توجه این است که اگر یکی از طرفین هم فقط آپدیت را دارا باشند میتوانند با هم ارتباط برقرار کنند و نیازی به آپدیت دو طرف نیست .

ابتدا اینستاگرام را باز کنید . رویه تصویر دوربین در صفحه اصلی و خانه ( بالا سمت چپ ) کلیک کنید . حالا از گزینه های پایینی که برای شما باز میشوند به رویه Live بروید  . و یک لایو را شروع کنید . صبر کنید تا دوست شما به لایو شما بپیوندد  . اگر او لایو شما را مشاهده نکند شما نیز نمیتوانید اورا دعوت کنید .

حالا رویه گزینه دو چهره در پایین کلیک کنید و فرد مورد نظر را انتخاب کنید .  برای فرد مورد نظر یک دعوت نامه ارسال میشود و او میتواند آن را قبول کند .

بعد از این کار ، صفحه نمایش شما به دو قسمت تقسیم میشود و نیمی از آن لایو شما و نیمه دیگر دوست شما خواهد بود .

دوستان شما میتوانند هر زمان لایو را ترک کرده و یا شما آن را حذف کنید .

آموزش ارتباط زنده با دوستان در اینستاگرام

آموزش ارتباط زنده با دوستان در اینستاگرام

ربات افزایش فالوور اینستاگرام بوفالو
مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

perm_identity

textsms